Fórum

Re: Re: Re: Mimofotbalové akce

Olda | 26.09.2013

To radši asi ani ne :-).Radši tam nechám toho Hurvajse.

Pochvala

Hanes | 17.08.2013

Super stranky

Omluvenka

vlady | 02.08.2013

Omlouvám Šimona z tréninků do soboty 10.8 - je na táboře.Díky Vlady

pochvala

dana | 26.06.2013

moc pěkné stránky velká pochvala trenérovi i asistentům za dobré vedení kluků a všem přeji pěkné prázdniny:)

olesnice zbytek

ales dobrozemsky | 26.06.2013

Tak pekny fotbal tam melibspoustu rodicu,kteri svym detem uzasne fandili.my tam jeli pouze ve trech dospelich.nezlobte se ale nezajem nekterych je az zarazejici.

olesnice

ales dobrozemsky | 26.06.2013

Na turnaj do olesnice chci aby jeli naprosto vsichni kluci.k tomu ale potrebujeme dostatek aut.mohli by take obcas vzit auto i ostatni rodice.a jen takova poznamka.hrozne me mrzi turnaj v turanech,kde nasi kluci odvedli fantastickej vykon a byla radost se na ne divat.jedine co me mrzi je absolutni nezajem rodicu.stydel jsem se za nase rodice.ostatni muzstva kzera nebyla takbuspesna a ani nehrala

poznámka

olda | 16.06.2013

Kterej dobrák navrhl hrát fotbal bosky!!!!!!!!! Ještě teď mě bolí oba palce.Jinak závěrečná super a Tonda zase nejlepšíííííí.

Re: poznámka

ales | 26.06.2013

Tak to jsem byl ja.sorry.

Pozdrav

Dokes | 13.04.2013

Ahoj všem, stránky jsou fajn a přehledný. Jen doufám, že sem bude chodit i víc lidí a ne jen pořád ti stejní. Tak zítra hrr na Šumperk a Terce velká pochvala a díky.

Pochvala

Aleš Dobrozemský | 12.04.2013

Dneska jsem se koukal jak jste super dodělali tyto stránky.Moc se mi to líbí.Velká pochvala Oldovi a Terezce.

<< 480 | 481 | 482 | 483 | 484 >>

Přidat nový příspěvek