Fórum

Zimní turnaje

vlady | 06.10.2013

Na turnaje rád pojedu - na oba.Jen prosím trenéra aby to nebral jako dogma. Někteří z nás chodí do zaměstnání a tam se občas stane něco, že ten dotyčný třeba nemůže.To se ale těžko vysvětluje někomu kdo se narodil se stříbrnou lžičkou v puse.
Takže zdarrr, na turnajích.

Re: Zimní turnaje

ales | 07.10.2013

Takze jsme zase u te stribne lzicky?jsou dva druhy lidi.nekteri musi celozivotne pracovat a pak jsou ti rentieri,co delaji zamestnani pouze pro vysluhy za dane nas pracujicich.ale jsem velmi rad ze se nam vlady probral a prijde na silvestr.bez tebe a lucinky by to nebylo ono.

Silvestr 2013

vlady | 06.10.2013

Ahoj.
Nevím co tady vzniklo za fópá, že nejdem na silvestra do ALDA, myslel jsem, že nás berete automaticky, ne že se musíme hlásit.Naposledy se nám to velice líbilo.

mimofotbalove aktivity

Ales Dobrozemsky | 01.10.2013

Prosim Vas muzete se prihlasit aspon nekdo na nejakou akci?Ne ze by me to s Dokesem nebavilo,ale cekali jsme vetsi zajem.Diky

Re: mimofotbalove aktivity

Jana | 01.10.2013

Nesmíte být na nás hrr)))) se pak lekneme a nepřijdeme

Klubová teplákovka

Urba | 27.09.2013

Prosím všechny, aby si prohlédli tašky.Ztratil jsem vršek od klubové teplákovki č. 13.Pokud to někdo najde dostane nálezné. Prosím pomozte, nebo mě táta zabije. :D

Re: Klubová teplákovka

Aleš Dobrozemský | 29.09.2013

Ptal jsi se u hospodářky?Jestli náhodou nebyla u dresů.

Mimofotbalové akce

Dokes | 16.09.2013

Zdar lidi, předem chválím opět Terku za stránky a její pružnost. jinak jsem, se přihlásil s rodinou na Silvestr 2013 i na " vodu ", tak doufám, že nás bude co nejvíc, aby jsme to pořádně rozjeli a zapomněli na starosti všedních dnů. Mějte se fajn, Dokes.

Re: Mimofotbalové akce

Olin | 16.09.2013

Dokes, vyfoť mladýho ať nám nekazí stránky!!! :-D

Re: Re: Mimofotbalové akce

Dokes | 24.09.2013

Oldo, mladýho vyfotím, neboj. Je fakt, že na té fotce vypadá jak Hurvajs a kazí to, radši ho vymaž a dej tam mě, já su hezčí.

<< 480 | 481 | 482 | 483 | 484 >>

Přidat nový příspěvek